Hizmetlerimiz

kağıt ayrıştırma görseli esenyurt hurdacı

Karton Kağıt Ambalaj Ayrıştırma

Karton, kağıt ambalajlarının nasıl ayrıştıklarını biliyor muydunuz? 
Bu işlem ile birlikte, kağıt, karton ambalajlar türlerine göre sınıflandırılarak geri dönüştürülmek üzere ayrıştırılmaktadır. Bu işlemin gerçekleştirilmesindeki temel amaç, geri dönüştürülme sürecinde bu ürünlerin doğaya geri kazandırılmasının ilk adımıdır. 

 

Şimdi Hurdalarınız için Teklif Alın!

karton presleme esenyurt hurdacı

Kağıt Karton Ambalaj Presleme

Ayrıştırdığımız karton ve kağıt ambalajları geri dönüşüme hazırlamak üzere pres cihazlarından geçirerek balyalar halie getirmekteyiz. Bu sayede çok sayıda karton ve kağıt ambalajı sıkıştırma işlemine tabii tutarak yer tasarrufu sağlarken geri dönüşüm işlemini hızlandırmaktayız. 

Kağıt & Karton Ambalajlarınızı kara çevirmek için şimdi teklif alabilirsiniz.

plastik-pet şişe görseli

Plastik & Pet Geri Dönüşüm Hizmeti

Tüketilip atılan bir pet şişenin doğada uzun yıllar kaldığını ve çevreye zarar verdiğini biliyor muydunuz? 

Akçe Geri Dönüşüm, son teknoloji presleme yöntemleriyle geri dönüştürülebilir plastikleri ayrıştırarak geri kazandırmaktadır. Geri dönüşüm süreçlerinde plastik hurdalar cins ve türlerine göre ayrıştırılmakta ve her biri faklı şekilde balyanarak geri dönüşüm sürecin kazandırılmaktadır. 

Şimdi Teklif Alın!

Hurda Metal Geri Dönüşümü

Demir

Bakır

Alüminyum

Çinko

Sarı,

Kompozit

Hurda Motor

Makina Hurdası

ve her nevi hurdalarınız için teklif alabilirsiniz. Hurdalarınızı yerinde görüyor ve anında fiyat teklifi veriyoruz. 

Şimdi Teklif Alın!

Akçe Geri Dönüşüm Size En Yakın Geri Dönüşüm Firmasıdır.

İstanbul ve Türkiye’nin her yerindeki gezici ekibiyle Akçe Geri Dönüşüm size en yakın geri dönüşüm Firmasıdır. Akçe Geri Dönüşüm ve Hurdacılık, geri dönüştürülebilir emtiaları çöp olarak görmek yerine, bu ürünleri doğaya geri kazandırmak amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Profesyonel gezici ekibi, son derece gelişmiş teknik ve donanım imkanları, arazi şartlarına uygun taşıma kamyonları, presleme ve elçeleme makineleri ile Akçe Geri Dönüşüm İstanbul’da faaliyet gösteren bir geri dönüşüm firmasıdır. 

Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek mi istiyorsunuz? 
Elinizde bulunan hurdaların geri dönüştürülebilir olup olmadığını merak mı ediyorsunuz? 

Geri dönüşüm faaliyetlerimiz ile ilgili yanıt almak istediğiniz sorularınız mı var? 

Bunlar ve daha fazlası için Akçe Geri Dönüşüm firmamızı arayabilir, ya da info@akcegeridonusum mail adresinden bizlere e-posta gönderebilirsiniz. 

hurda görseli

İstanbul'da Size En Yakın Hurdacı: Akçe Geri Dönüşüm

İşletmelere son derece yetkin şekilde geri dönüşüm hizmeti sunan Akçe Geri Dönüşüm Nasıl Çalışmaktadır? 

 

Hem kar ettiğiniz ve aynı zamanda doğa için olumlu bir adım attığınız geri dönüşüm faliyetini Akçe Geri Dönüşüm ile sürdürmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bunların başında; uzman ve size tüm süreçlerde yardımcı olacak bir teknik ekip desteği, güvenli ticaret ve süreçteki karşılıklı diyalog gelmektedir. Yılların getirmiş olduğu sektörel tecrübe ile hataya yer bırakmaksızın tüm faliyetleri her an takip edebileceğiniz geri dönüşüm süreçlerimizde, sizlere geri dönüşüm çözümleri sunmaktan mutluluk duyacağız!

Bize sol altta yer alan Whatsapp ikonu üzerinden, infor@akcegeridonusum mail adresinden, telefondan ulaşarak şimdi hurdalarınız için teklif alabilirsiniz. 

20 Yıllık Tecrübe

Teknik ve teknolojik yeterlilik

Anında Teklif

Kesintisiz Hizmet